Blog

Category: Kompleksowa obsługa

sklep internetowy giga-ram
Kompleksowa obsługa

Sklep internetowy GIGA-RAM

Stworzyliśmy sklep internetowy z oryginalnymi częściami do komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń peryferyjnych i części.

Strony Internetowe

Weld-Gas Budujemy gazociągi

Strona internetowa dla firmy Weld-gas z Rzeszowa, która świadczy usługi udostępniania wykwalifikowanego personelu w zakresie robót spawalniczo – montażowych na terenie Unii Europejskiej.

Strony Internetowe

Kampania marketingowa i obsługa online dla UM w Województwie Zachodniopomorskim

Naszym klientem był Urząd Marszałkowski w Województwie Zachodniopomorskim, który wraz z firmą Sun&More ze Szczecina, z którą współpracujemy zorganizował konferencję smartUP! Wydarzenie miało odbyć się 31 maja 2023 roku, a do przygotowania naszej części zamówienia mieliśmy ponad miesiąc czasu.

Strony Internetowe

Biuro Rachunkowe Weld-Tax

Biura rachunkowe to bardzo ważne działalności gospodarcze wspierające rozwój firm, ale również kontrolowaniu ich finansów zgodnie z obowiązującym prawem. Weld-Tax Sp. z o.o. stara się dotrzeć do klientów oferując kompleksowe i profesjonalne usługi.

Strony Internetowe

Nardo Logistics – Firma Logistyczna

Nardo Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która oferuje usługi transportowo-logistyczne dla klientów z całej Europy. Wykonaliśmy kompleksowe usługi od tworzenia logo, stronę internetową po zakup domeny i hosting.

qursik platforma z kursami
Indywidualne projekty

Qursik – Platforma z kursami

Qursik to platforma z kursami, dzięki której użytkownicy mogą sprzedawać swoje szkolenia, a użytkownicy mogą kupić dostęp, obejrzeć kurs, a następnie uzyskać certyfikat.