Schludny wygląd, interaktywna mapa szeregówek dewelopera

Nardo Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która oferuje usługi transportowo-logistyczne dla klientów z całej Europy. Wykonaliśmy kompleksowe usługi od tworzenia logo, stronę internetową, ikony, grafiki po zakup domeny i hosting. Naszym zadaniem było również sprzedanie klientowi dobrze wyglądającej strony z informacjami, których będzie potrzebować przy skorzystaniu z usług Nardo Logistics. Przygotowaliśmy również politykę prywatności oraz zapewniamy stałe wsparcie techniczne. 

Użyte technologie

Użyliśmy jednych z najpopularniejszych technologii, żeby stworzyć szybko, tanią i wizualnie ładną stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress – 
system zarządzania treścią (CMS) służący do tworzenia stron internetowych. Jest to jeden z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia stron WWW. WordPress oferuje wiele możliwości, w tym wygodny interfejs użytkownika, szeroki wybór szablonów, narzędzi do seo i wiele innych. Dzięki temu, że jest on open source, istnieje wiele darmowych i płatnych wtyczek, które można wykorzystać do rozszerzenia funkcjonalności strony.

WP Bakery – wtyczka WordPressa, która umożliwia tworzenie i edytowanie stron internetowych poprzez interfejs wizualny. Ma wbudowane szablony, które pozwalają tworzyć piękne strony internetowe bez konieczności kodowania. Pozwala również dostosowywać szablony poprzez dodawanie własnych bloków, elementów i opcji. Wtyczka WP Bakery zapewnia również narzędzia do edycji treści, tworzenia galerii i udostępniania mediów społecznościowych.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane