Weld-Gaz – Usługi budowy i montażu rurociągów

Wizytówka firmy

Weld-Gaz to firma, która powstała w 2014 roku i skupia się na tworzeniu gazociągów o różnych poziomach ciśnienia z użyciem polietylenowych i stalowych materiałów. Oferta firmy obejmuje montaż rurociągów, różne techniki spawania, montaż stacji gazowych, kompleksowe projektowanie sieci wodociągowych i gazowych, a także przewierty horyzontalne i roboty ziemne.

Stworzyliśmy stronę internetową dla Weld-Gaz, która wyróżnia się niezwykłą przejrzystością i łatwym użytkowaniem. Wybrane kolory nawiązują do przemysłu gazowniczego i procesu spawania, stanowiącego nieodłączny element budowy każdego gazociągu. Ten prosty landing page ma na celu przedstawić ofertę dla potencjalnych kontrahentów, przedstawić swoich inwestorów oraz doświadczenie dzięki certyfikatom i referencją. 

Użyte technologie

Strona została zbudowana przy użyciu systemu zarządzania treścią WordPress, co znacząco ułatwiło pracę i umożliwiło szybkie zarządzanie treścią.

Do stworzenia strony wykorzystano także Elementor, popularny builder treści. WordPress to jedna z najczęściej używanych platform do zarządzania treścią, umożliwiająca łatwe tworzenie i administrowanie stronami internetowymi. Wtyczka Elementor, szeroko stosowana w środowisku WordPress, dostarcza zaawansowane narzędzia do projektowania stron za pomocą intuicyjnego interfejsu wizualnego. Dzięki Elementorowi możliwe jest tworzenie responsywnych, estetycznych i interaktywnych stron bez konieczności programowania, co daje dużą swobodę w projektowaniu i dostosowywaniu witryny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć profesjonalną stronę internetową, nie posiadając głębokich umiejętności programistycznych, jednocześnie korzystając z potężnych możliwości platformy WordPress.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane