Kancelaria Prawna

Kancelaria Prawna Hetmańska, zlokalizowana w Rzeszowie, to grupa doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Od 2014 roku udzielają wsparcia prawnego zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom działającym w sektorze budowlanym. 

Kancelaria Prawna specjalizuje się w obszarach prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego oraz podatkowego. Dodatkowo oferują wsparcie prawnicze w sprawach rodzinnych. Wynagrodzenie za usługi Kancelarii jest ustalane indywidualnie, zależnie od stopnia zawiłości sprawy, przewidywanego nakładu pracy i czasu trwania współpracy. 

Stworzona przez nas strona internetowa Kancelaria Prawna Hetmańska, utrzymana jest w zielonym kolorze, który symbolizuje nadzieję. Jest to również kolor adwokacki. Wszystkie zakładki posiadają unikalne zdjęcia z różnych miejsc Rzeszowa, dzięki którym lokalni mieszkańcy szukający wsparcia u prawników tej kancelarii mogą poczuć lokalny klimat i wsparcie. 

Użyte technologie

Strona powstała przy pomocy CMS WordPress, który pozwolił na szybką i tanią realizację, natomiast naszym builderem treści został Elementor.


WordPress to popularny system zarządzania treścią (CMS – Content Management System), który umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi oraz blogami. Jest to oprogramowanie open-source, co oznacza, że jest dostępne bezpłatnie do pobrania, instalacji i dostosowania do własnych potrzeb. WordPress jest znany ze swojej prostoty obsługi, elastyczności oraz bogatej społeczności tworzącej rozszerzenia, które pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności strony internetowej.

Elementor to jedna z popularnych wtyczek (pluginów) do WordPressa, która zmienia sposób, w jaki możesz projektować i edytować swoją stronę internetową. Elementor jest narzędziem typu “drag-and-drop”, co oznacza, że umożliwia użytkownikom tworzenie i dostosowywanie stron internetowych wizualnie, bez konieczności pisania kodu HTML lub CSS.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane