Mateusz Tomaka Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego

Mateusz Tomaka rozpoczął indywidualną praktykę w ramach Kancelarii Radcy Prawnego w 2013 roku, nawiązując współpracę z adwokat Katarzyną Ożóg-Wróbel w 2014 roku. Obecnie utrzymuje aktualność swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach tematycznych.

Nasza strona internetowa dla Kancelarii Radcy Prawnego jest zaprojektowana z myślą o oddaniu osobowości Mateusza Tomaki. Dominujący czerwony kolor nie tylko symbolizuje odwagę i ambicję, ale również reprezentuje zobowiązanie do udzielania pomocy. Dodatkowo, na stronie znajdują się piękne zdjęcia gór, które odzwierciedlają zamiłowanie Pana Mateusza do pięknych widoków.

Obszar działania Kancelarii skupia się na świadczeniu pomocy prawniczej dla podmiotów gospodarczych, szczególnie w branży budowlanej  oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego, zamówień publicznych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych osiągając niezwykłą skuteczność w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi i w mediacyjnych postępowaniach przedsądowych

Kancelaria Radcy Prawnego oferuje również różnorodne opcje rozliczeń, takie jak wynagrodzenie uzależnione od rezultatów, oszacowane etapowo lub godzinowo. Proponuje elastyczne podejście do współpracy, obejmujące także refinansowanie kosztów przez przeciwnika w sporach sądowych. W przypadku obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, stosuje ustaloną stawkę ryczałtową, uwzględniającą miesięczne, tygodniowe lub konkretne czynności. W sprawach sądowych, szczególnie dotyczących zapłaty wierzytelności, wysokość wynagrodzenia opiera się na minimalnych stawkach określonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości i indywidualnych umowach z klientem.

Użyte technologie

Strona została stworzona na CMS WordPress, który przyśpieszył pracę oraz pozwolił na szybsze zarządzanie treścią, naszym builderem treści został Elementor.

WordPress z wtyczką Elementor to powszechnie stosowana platforma do budowy stron internetowych, umożliwiająca użytkownikom łatwe projektowanie i personalizację witryn za pomocą intuicyjnego edytora „przeciągnij i upuść”. Elementor, będący wtyczką do WordPressa, dodaje zaawansowane narzędzia do projektowania i edycji stron, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych i responsywnych witryn nawet dla osób bez zaawansowanej wiedzy technicznej.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane