Obszerna wizytówka rozwijającego się podwykonawcy gazociągów

Strona dla Weld-Gas to zdecydowanie jeden z ładniejszych wykonanych przez nas projektów. Wykonane zostały przez nas wszelkie grafiki, loga czy filmik prezentacyjny, który wyświetla się po wejściu na stronę i wiele więcej. Skupiliśmy się na pomarańczowym i ciemno niebieskim kolorze, które docelowo mają kojarzyć się z energią i ciepłem. Tym właśnie jest gaz oraz spawanie, które jest procesem budowy każdego rurociągu. Prócz strony internetowej z firmą Weld-Gas współpracujemy wiele lat i będziemy chcieli pomagać rozwijać ich obecność w sieci. 

Użyte technologie

Strona została stworzona na CMS WordPress, który ułatwił pracę oraz pozwolił na szybsze zarządzanie treścią, naszym builderem treści został Elementor.

WordPress z wtyczką Elementor – 
WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, który umożliwia łatwe tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Wtyczka Elementor jest szeroko używana w środowisku WordPress i oferuje rozbudowane narzędzia do tworzenia stron przy użyciu interfejsu wizualnego. Dzięki Elementorowi można tworzyć responsywne, estetyczne i interaktywne strony bez konieczności programowania, co daje dużą swobodę w projektowaniu i personalizacji witryny. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć profesjonalną stronę internetową, nie posiadając głębokich umiejętności programistycznych, jednocześnie czerpiąc korzyści z potężnej platformy WordPress.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane