Wizytówka dla biura rachunkowego z Rzeszowa

Biura rachunkowe to bardzo ważne działalności gospodarcze wspierające rozwój firm, ale również kontrolowaniu ich finansów zgodnie z obowiązującym prawem. Weld-Tax Sp. z o.o. stara się dotrzeć do klientów oferując kompleksowe i profesjonalne usługi. Nie stało by się to na pewno bez dobrej wizytówki, wraz z cennikiem i kontaktem, która mogłaby przedstawić ofertę dla przyszłych klientów. Strona internetowa jest bardzo ważnym czynnikiem pokazującą prawdziwość istnienia firmy, jej profesjonalizm i podejście do klienta. Na stronie zamieściliśmy również cennik, który jest istotnym elementem do poinformowania klientów przed nawiązaniem współpracy z przyszłym księgowym. 

Użyte technologie

Stworzyliśmy stronę za pomocą WordPressa, stanowiący najszybsze i najtańsze rozwiązanie na rynku, a naszym builderem treści został Elementor.

WordPress z wtyczką Elementor – 
WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, który umożliwia łatwe tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Wtyczka Elementor jest szeroko używana w środowisku WordPress i oferuje rozbudowane narzędzia do tworzenia stron przy użyciu interfejsu wizualnego. Dzięki Elementorowi można tworzyć responsywne, estetyczne i interaktywne strony bez konieczności programowania, co daje dużą swobodę w projektowaniu i personalizacji witryny. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć profesjonalną stronę internetową, nie posiadając głębokich umiejętności programistycznych, jednocześnie czerpiąc korzyści z potężnej platformy WordPress.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane