Fundacja Park – Kapitał społeczny i rozwój przedsiębiorczości

Strona internetowa Fundacji Park

Fundacja PARK działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości oraz kapitału społecznego wykorzystując dostępne programy pomocowe, konkursy i granty. Wykonaliśmy identyfikacje wizualną Fundacji Park, jej logo oraz wszelkie grafiki. Kolorystyka jest niebieska / szaroniebieska z kontrastującym ciemnym szarym kolorem wpadający w niebieski.  

Użyte technologie

Użyliśmy jedne z najpopularniejszych technologii, żeby stworzyć tanio bezpieczną i szybką stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress – 
to system zarządzania treścią (CMS) oparty na języku PHP i bazie danych MySQL, który jest szeroko stosowany do tworzenia stron internetowych i blogów. WordPress jest bardzo bezpieczny, ponieważ używa najnowszych technologii i standardów, aby chronić dane i aplikacje użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem i hackerami. WordPress ma system aktualizacji, który umożliwia użytkownikom aktualizowanie systemu i instalowanie najnowszych poprawek bezpieczeństwa. Ponadto WordPress jest wyposażony w wiele wbudowanych mechanizmów bezpieczeństwa.

Elementor – wtyczka do WordPressa, która pozwala użytkownikom tworzyć strony internetowe za pomocą interfejsu drag and drop. Zawiera setki szablonów i narzędzi do tworzenia stron, w tym widgety, narzędzia do kontroli układu, opcje edycji tekstu, animacje, efekty i inne. Elementor działa w połączeniu z innymi wtyczkami WordPressa i pozwala użytkownikom tworzyć prawie wszystko, od prostych stron wizytówek po zaawansowane witryny.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane