qursik platforma z kursami

Indywidualny projekt i wykonanie

Wykonaliśmy zaawansowany projekt programistyczny na autorskim skrypcie w Nuxt.js i Strapi, które to technologie połączyliśmy w portal internetowy z systemem CMS, zaawansowanymi funkcjami i łatwym w użyciu interfejsem. Nuxt.js pomógł w tworzeniu responsywnych i przyjaznych dla użytkownika stron internetowych, a także w tworzeniu aplikacji internetowych na bazie Node.js (całość została napisana w JavaScript). Strapi pozwoliło na stworzenie zaawansowanych zasobów, które zintegrowaliśmy z Nuxt.js. 

Użyte technologie

Użyliśmy najnowszych technologii, żeby stworzyć szybką i skalowaną aplikację internetową. Wykorzystaliśmy:

Node.js to platforma oprogramowania, która jest oparta na silniku JavaScript V8 firmy Google. Jest wykorzystywana do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych i usług sieciowych. Node.js wykorzystuje model wielowątkowy do wykonywania wielu różnych zadań jednocześnie.

Nuxt.js to framework JavaScript oparty na Node.js, który zapewnia zaawansowane narzędzia do tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych. Umożliwia wygodne tworzenie aplikacji w oparciu o unikalny model programistyczny, który ułatwia tworzenie aplikacji uniwersalnych i responsywnych.

Strapi to otwarty system zarządzania treścią, który umożliwia tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych za pomocą narzędzi do tworzenia treści i interfejsów API. Umożliwia tworzenie zaawansowanych aplikacji za pomocą narzędzi do tworzenia treści i interfejsów API. Strapi ułatwia tworzenie skalowalnych aplikacji internetowych i mobilnych, dzięki czemu można szybko wdrażać aplikacje.

Kompleksowe wykonanie

Dla klienta przygotowaliśmy logo, całą oprawę graficzną, projekt graficzny strony internetowej oraz wykonaliśmy autorski projekt całej strony tworząc całą aplikację. Przygotowaliśmy Panel zarządzania – administracyjny, panel autora dla użytkowników zamieszczających kursy oraz wiele funkcjonalności takie jak: filtrowanie, sortowanie, wyszukiwarka, oglądanie szkoleń w formie wideo, komentarze, opinie, statystyki, rozliczenia, wypłaty, fakturowanie, sprzedaż kursów, system płatności online, mailing, artykuły, centrum pomocy, formularz kontaktowy, formularz rejestracyjny, koszyk zakupowy, wystawianie certyfikatów zaliczenia kursów, funkcja „zleć kurs”, funkcje administracyjne (blokady kont, bany kursów, weryfikacja kursów, akceptacja kursów, akceptacja wypłat i więcej), dodawanie i edycja kursów.

Inne zdjęcia z platformy

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane