sklep internetowy giga-ram

Giga sklep z częściami do komputera

Stworzyliśmy sklep internetowy z oryginalnymi częściami do komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń peryferyjnych. Naszym zadaniem tym razem zostało stworzenie logo, zaprojektowanie rozbudowanego sklepu oraz integracje z systemem płatności – PAYNOW, dostawczym – Furgonetka oraz magazynowym, którym został Baselinker. W sklepie na ten moment klient zamieścił takie kategorie jak:

  • Telefony i akcesoria
  • Części do laptopów
  • Podzespoły komputerowe
  • Akcesoria (Laptop, PC)
  • Dyski i pamięci przenośne
  • Napędy optyczne i nośniki
  • Drukarki i skanery

 

Sklep charakteryzuje możliwość zlecenia złożenia i wysyłki komputera stacjonarnego, możliwość sprzedania swoich sprzętów komputerowych do późniejszej rozbiórki na części, bądź naprawy i sprzedaży czy możliwość zwrotu przez 30 dni od zamówienia, niezależnie od powodu zwrotu. Sklep Giga-ram oferuje bogaty asortyment używanych części komputerowych. Dostępne są procesory, karty graficzne, pamięci RAM, dyski twarde, zasilacze i wiele innych komponentów. Produkty przechodzą pozytywne testy, gwarantując Ci niezawodność i wysoką jakość.

Użyte technologie

Strona powstała przy pomocy CMS WordPress, który pozwolił na szybką i tanią realizację, natomiast naszym builderem treści został Elementor.

WordPress z wtyczką Elementor – WordPress to popularny system zarządzania treścią, a Elementor jest jedną z najpopularniejszych wtyczek do tworzenia responsywnych i interaktywnych stron internetowych wizualnie, bez konieczności programowania.

WooCommerce to darmowy plugin do e-commerce, który działa na platformie WordPress. Jest to narzędzie do tworzenia i zarządzania sklepem internetowym, umożliwiające sprzedaż produktów i usług online. WooCommerce oferuje szeroki zakres funkcji, takie jak zarządzanie produktami, zamówieniami, płatnościami, oraz możliwość dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb poprzez różnego rodzaju wtyczki i rozszerzenia.

Inne zdjęcia ze strony sklepu internetowego

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane