Our Blog

PSZOK w Osieku Jasielskim

Fundacja PARK działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości oraz kapitału społecznego wykorzystując dostępne programy pomocowe, konkursy i granty.

Read More

Usuwanie negatywnych opinii w Google

Opinie w Google są jednym z ważniejszych aspektów prowadzenia działań z zakresu public relations i e-marketingu. W dzisiejszych czasach reputacja firmy jest często określana właśnie przez wyniki wyszukiwania w Google, opinie na Facebooku lub “pocztą pantoflową”.

Read More

Stesar – Systemy automatyzujące

STESAR to firma istniejąca ponad 30 lat na rynku i posiada doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych systemów i rozwiązań, z których korzystają firmy w kilkunastu krajach całej Europy.

Read More

Nardo Logistics – Firma Logistyczna

Nardo Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która oferuje usługi transportowo-logistyczne dla klientów z całej Europy. Wykonaliśmy kompleksowe usługi od tworzenia logo, stronę internetową po zakup domeny i hosting.

Read More

Strony internetowe dla Deweloperów – dlaczego warto inwestować w aplikacje internetowe i system CRM

Technologia i Internet przynoszą nowe możliwości dla deweloperów, producentów i nie tylko. Wykorzystanie stron internetowych do promowania i sprzedaży swoich produktów stało się bardziej wydajne i skuteczne. Strony internetowe oferują szereg narzędzi i rozwiązań, które zwiększają skuteczność ich biznesu i w wielu przypadkach pozwalają na szybki wzrost zysków.

Read More

FAID – Szkolenia

Strona internetowa FAID dotycząca szkoleń, BHP, PPOŻ, Pierwszej Pomocy i Ochrony Środowiska została dostosowana do nadesłanego przez klienta logo, które zawierało 4 kolory – żółty, pomarańczowy, zielony i czerwony.

Read More

RODO i Polityka Prywatności na Twojej stronie

Usłyszawszy o Polityce Prywatności na pewno zastanawiałeś się co to jest i czy aby na pewno tego potrzebujesz? To pytanie pojawia się w głowie każdego młodego przedsiębiorcy, ale i właścicieli starszych firmy, które wkraczają chcą by ich biznes zaistniał w Internecie.. W prosty sposób wyjaśnimy czym jest Polityka Prywatności i RODO oraz czy właśnie na Twojej stronie internetowej będą Ci potrzebne.

Read More

Park-Pszczyński w Pszczynie

Strona internetowa dla Parku w Pszczyńskie – Parku Pszczyńskiego. Głównym celem realizacji strony internetowej jest informowanie o trasach i promocja przyrody.

Read More
Nullam eget felis

Do you want a more direct contact with our team?

Sed blandit libero volutpat sed cras ornare arcu dui. At erat pellentesque adipiscing commodo elit at.