Kancelaria MAAT – Usługi detektywistyczne i prawno-finansowe

Kancelaria MAAT - widok strony głównej

Kancelaria MAAT - Wizytówka firmy

Kancelaria MAAT to dynamiczna instytucja, która od 2003 roku łączy w sobie funkcje kancelarii prawno-finansowej oraz agencji detektywistycznej. Jej nazwa, nawiązująca do egipskiej bogini porządku, harmonii i sprawiedliwości, odzwierciedla jej misję, jaką jest zapewnienie swoim klientom stabilności i rozwiązania konfliktów.

Stworzona przez nas strona internetowa Kancelarii MAAT, utrzymana w zielonym kolorze, doskonale oddaje charakter firmy. Zielony symbolizuje harmonię, równowagę i świeżość, co stanowi idealne tło dla instytucji, której głównym celem jest zapewnienie porządku i sprawiedliwości. Jest to również kolor adwokacki. Na stronie można również zobaczyć statuę sprawiedliwości, co podkreśla zobowiązanie do przestrzegania prawdy i moralności.

Kancelaria oferuje szeroki zakres usług, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Działalność prawno-finansowa skupia się na dostarczaniu skutecznej pomocy prawnej, w tym obszarze windykacji i śledztw detektywistycznych. To istotne wsparcie dla klientów, którzy potrzebują rozwiązań w zakresie prawa i finansów.

Jednak Kancelaria MAAT to nie tylko obszar prawny – agencja detektywistyczna zajmuje się rozwiązywaniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem biznesowym. Śledztwa detektywistyczne oraz zarządzanie ryzykiem biznesowym to obszary, które pomagają firmom uniknąć problemów i utrzymać porządek w działalności gospodarczej.

Projekt dla Podkarpackiej Agencji Bezpieczeństwa Biznesu MAAT to doskonały przykład połączenia różnych dziedzin w celu dostarczenia kompleksowych usług. Stworzyliśmy nie tylko ładną stronę internetową, ale również podstawowe pozycjonowanie zwiększające zainteresowanie klientów z województwa podkarpackiego, ale również i całej Polski. 

Użyte technologie

Strona została stworzona na CMS WordPress, który przyśpieszył pracę oraz pozwolił na szybsze zarządzanie treścią, naszym builderem treści został Elementor.

WordPress z wtyczką Elementor – popularna platforma do tworzenia stron internetowych, która umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie i dostosowywanie witryn internetowych za pomocą intuicyjnego edytora typu „przeciągnij i upuść”. Elementor to wtyczka do WordPressa, która dodaje zaawansowane narzędzia do projektowania i edycji stron, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych i responsywnych witryn bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane