System LMS, strona z kursami dla Akademia Wiedzy

Akademia Wiedzy z systemem LMS

Stworzyliśmy stronę internetową Akademii Wiedzy wraz z integracją z systemem LMS, woocommerce oraz systemem płatności. Klient posiadał wcześniej stronę internetową na 123site.com, natomiast ten builder i usługodawca bardzo ograniczał dodawanie nowych możliwości. Nową funkcją, która została nam zlecona był system LMS (Learning Management System). Jest to narzędzie umożliwiające zarządzaniem edukacją potencjalnych klientów, udostępnianiem szkoleń, kursów i webinarów oraz udostępnianie ich za darmo bądź sprzedaż w formie dostępu online. Zleceniodawca ma możliwość również dostępu do panelu administracyjnego, w którym może zarządzać użytkownikami, szkoleniami oraz prowadzić aktualności i statystyki. E-learning jest teraz bardzo popularny, korzystają z niego miliony ludzi, dlatego chcielibyśmy, żeby do naszego klienta również mogli dotrzeć. 

Prócz wykonania strony internetowej z systemem LMS zainstalowaliśmy najnowszą wersję Moodle do udostępnienia kursów i szkoleń na uczniów w szkole stacjonarnej Zleceniodawcy. Całość została zamieszczona na naszym serwerze, który został migrowany i zsynchronizowany. 

Użyte technologie

Strona została stworzona na CMS WordPress, który przyśpieszył pracę oraz pozwolił na szybsze zarządzanie treścią, naszym builderem treści został Elementor.

WordPress z wtyczką Elementor – popularna platforma do tworzenia stron internetowych, która umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie i dostosowywanie witryn internetowych za pomocą intuicyjnego edytora typu „przeciągnij i upuść”. Elementor to wtyczka do WordPressa, która dodaje zaawansowane narzędzia do projektowania i edycji stron, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych i responsywnych witryn bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej.

Płatna wtyczka LearnPress – to wtyczka do WordPressa, która umożliwia tworzenie i zarządzanie platformą e-learningową. Wtyczka ta jest dedykowana do tworzenia kursów online, zarządzania nimi, a także śledzenia postępów uczestników. 

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane