Nasz blog

Dbamy o bezpieczeństwo piszemy o technologiach i naszych sukcesach

Internet

RODO i Polityka Prywatności na Twojej stronie

Usłyszawszy o Polityce Prywatności na pewno zastanawiałeś się co to jest i czy aby na pewno tego potrzebujesz? To pytanie pojawia się w głowie każdego młodego przedsiębiorcy, ale i właścicieli starszych firmy, które wkraczają chcą by ich biznes zaistniał w Internecie.. W prosty sposób wyjaśnimy czym jest Polityka Prywatności i RODO oraz czy właśnie na Twojej stronie internetowej będą Ci potrzebne.

Czytaj więcej »
Twoje dzieci oglądają coś na laptopie leżąc na łóżku
Internet

Bezpieczeństwo w Internecie dla Ciebie i Twoich dzieci

Przed nami bardzo ważny temat, jakim jest bezpieczeństwo w sieci. Każdemu z nas zależy, aby dbać o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci, nie tylko w szkole, ale i w naszych domach i na podwórkach. Jednym ze środowisk, w jakim przebywamy coraz częściej, wraz z naszymi dziećmi jest właśnie Internet.

Czytaj więcej »
Internet

Jak działa wyszukiwarka internetowa?

Wyszukiwarka internetowa to witryna (ang. search engine), która umożliwi Ci przeszukiwanie zasobów zgromadzonych w Internecie. Na co dzień korzysta z niej ogromna ilość internautów z niemal całego świata, wyszukując różnorodne frazy. Czym dokładnie jest, jak działa i co ciekawego może nam zaoferować?

Czytaj więcej »
Internet

Co to jest system zarządzania treścią? (CMS)

System Zarządzania Treścią, z angielskiego Content Management System (CMS), to program ułatwiający rozbudowę i edycję Twojego produktu, sklepu lub wizytówki, dlatego będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają doświadczenia w programowaniu. Przygotowaliśmy kilka podstawowych informacji dla osób początkujących.

Czytaj więcej »
Aktualności

Witamy Nowy Rok 2023! Rozpocznij współpracę z MAYAM

Twoja firma jest gotowa do uruchomienia potrzebujesz jeszcze pokazać się w Internecie – pomyśl o zatrudnieniu firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych. Właściwa firma projektowa zdziała cuda dla Twojej obecności w sieci.

Czytaj więcej »