OpenAI wprowadza ChatGPT Plus za 20 dolarów miesięcznie

OpenAI, jeden z liderów w dziedzinie sztucznej inteligencji, ogłasza wprowadzenie nowej usługi – ChatGPT Plus. Jest to wersja premium popularnego chatbota ChatGPT, która oferuje swoim subskrybentom szybsze czasy reakcji, priorytetowy dostęp do nowych funkcji i ulepszeń oraz dostępność w okresach szczytowych.

ChatGPT Plus będzie dostępny za 20 dolarów miesięcznie i na początek jest oferowany tylko w Stanach Zjednoczonych. OpenAI planuje rozszerzenie dostępności i wsparcia dla innych krajów i regionów w niedalekiej przyszłości.

Wprowadzenie usługi premium ma na celu zapewnienie subskrybentom wyjątkowego doświadczenia, w tym szybszych czasów reakcji, priorytetowego dostępu do nowych funkcji i ulepszeń, a także dostępności ChatuGPT
w okresach szczytowych.

OpenAI będzie stopniowo zapraszać osoby z listy oczekujących na korzystanie z ChatGPT Plus i planuje rozszerzenie dostępności i wsparcia dla innych krajów i regionów w niedalekiej przyszłości.

OpenAI podkreśla, że ceni sobie swoich użytkowników za darmo i będzie nadal udostępniać darmowy dostęp do ChatGPT. Model subskrypcji ma pomóc w zapewnieniu szeroko dostępnego bezpłatnego dostępu.

W opublikowanym oświadczeniu OpenAI deklaruje, że wykorzysta swoje doświadczenia i wnioski z badania preview ChatGPT, aby nadal ulepszać chatbota.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane