Verniro-Trans – transport na terenie całej Polski

Verniro-Trans to firma transportowa

Strona internetowa dla Verniro-Trans stanowi ciekawą wizytówkę, ale również funkcjonalne narzędzie dla klientów, którzy przy jej pomocy mogą sprawdzić online status swojego zamówienia. Firma Verniro współpracuje z nami już od kilku lat, a naszym celem jest ciągłe rozwijanie ich usług. W przypadku Verniro-Trans.pl skupiliśmy się na informacji na temat systemu CRM – system.verniro-trans.pl z przejściem do logowania promując słowami „Skorzystaj z naszego systemu kurierskiego i zleć nam transport online. Załóż konto i zacznij nadawać przesyłki już teraz.”. Na temat naszego systemu CRM, dla firmy Verniro możesz przeczytać w osobnym artykule.

Użyte technologie

Strona powstała przy pomocy CMS WordPress, który pozwolił na szybką i tanią realizację, natomiast naszym builderem treści został Elementor.

WordPress to popularny system zarządzania treścią (CMS – Content Management System), który umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi oraz blogami. Jest to oprogramowanie open-source, co oznacza, że jest dostępne bezpłatnie do pobrania, instalacji i dostosowania do własnych potrzeb. WordPress jest znany ze swojej prostoty obsługi, elastyczności oraz bogatej społeczności tworzącej rozszerzenia, które pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności strony internetowej.

Elementor to jedna z popularnych wtyczek (pluginów) do WordPressa, która zmienia sposób, w jaki możesz projektować i edytować swoją stronę internetową. Elementor jest narzędziem typu „drag-and-drop”, co oznacza, że umożliwia użytkownikom tworzenie i dostosowywanie stron internetowych wizualnie, bez konieczności pisania kodu HTML lub CSS.

Główne cechy wtyczki Elementor to:

  • Edytor wizualny: Elementor oferuje intuicyjny edytor wizualny, który pozwala na prosty i interaktywny proces projektowania stron internetowych. Możesz przeciągać i upuszczać elementy, takie jak tekst, obrazy, przyciski, mapy, formularze itp., bezpośrednio na stronie.
  • Biblioteka szablonów: Elementor dostarcza szeroki wybór gotowych szablonów stron internetowych, które można dostosować do własnych potrzeb. To znacznie przyspiesza proces projektowania witryn.
  • Responsywność: Wtyczka Elementor jest w pełni responsywna, co oznacza, że strony internetowe projektowane za jej pomocą automatycznie dostosowują się do różnych rozmiarów ekranów, co jest istotne w erze urządzeń mobilnych.
  • Zaawansowane opcje stylizacji: Elementor oferuje zaawansowane narzędzia do dostosowywania wyglądu i stylu elementów na stronie, w tym kolorów, czcionek, marginesów, paddingu itp.
  • Integracje z innymi wtyczkami: Elementor można łączyć z wieloma innymi wtyczkami i rozszerzeniami WordPressa, co pozwala na dodatkową funkcjonalność i rozszerza możliwości projektowania.

Wtyczka Elementor stała się bardzo popularna wśród użytkowników WordPressa, zwłaszcza tych, którzy chcą tworzyć estetyczne i funkcjonalne strony internetowe bez głębokiej wiedzy technicznej. Dzięki Elementorowi, tworzenie profesjonalnych stron internetowych staje się dostępne dla szerszego grona osób.

 

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane