Indywidualny projekt CRM

CRM (ang. Customer Relationship Management) to system informatyczny pozwalający zarządzać relacjami z klientami. Umożliwia on zarządzanie procesami związanymi z obsługą klienta, w tym wsparcie sprzedaży, marketingu, usług pomocniczych, a także automatyzację procesów biznesowych. System CRM ułatwia zarządzanie wszystkimi interakcjami z klientami, dzięki czemu firmy mogą budować długotrwałe relacje z nimi. Współczesne systemy CRM oferują szereg funkcji, w tym zarządzanie zamówieniami, analizę danych i raportowanie, a także wsparcie dla kanałów sprzedaży i reklamy. Systemy te są używane przez firmy w różnych branżach, aby zwiększyć efektywność sprzedaży i zwiększyć zaangażowanie klientów.

Użyte technologie

Użyliśmy najnowszych technologii, żeby stworzyć szybką i bezpieczną platformę. Wykorzystaliśmy:

Node.js wieloplatformowe środowisko uruchomieniowe o otwartym kodzie do tworzenia aplikacji typu server-side oparta na silniku JavaScript, która pozwala na tworzenie dynamicznych aplikacji internetowych. Node.js jest szybkie, skalowalne i ma zasoby, które ułatwiają tworzenie aplikacji sieciowych.

Express.js to framework JavaScript oparty na Node.js. Express.js ułatwia tworzenie aplikacji internetowych poprzez udostępnienie narzędzi do tworzenia szablonów, routingu, renderowania i obsługi żądań HTTP.

EJS (Embedded JavaScript) to szablon silnika, który jest używany do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych opartych na Node.js. EJS pozwala na wstawianie kodu JavaScript w stronie HTML, co umożliwia generowanie dynamicznych stron. 

Czym jest System Verniro Trans?

System.Verniro-Trans.pl to platforma do zarządzania logistyką transportową między dostawcą a producentami mebli. Służy do planowania i monitorowania dostaw towarów przy wykorzystaniu samochodów dostawczych. Zawiera wiele funkcji, w tym moduły do tworzenia listów przewozowych, monitorowania czasu przejazdu, drukowanie etykiet, zarządzania zamówieniami i wiele innych. System umożliwia także współpracę z dostawcami, przewoźnikami, klientami i partnerami biznesowymi.

Inne zdjęcia z platformy

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane