Maciej Donat – Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej

Strona Internetowa dla Gabinetu Rehabilitacyjnego w Rzeszowie

Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej – Maciej Donat pomaga sportowcom i osobom z urazami. Stworzyliśmy stronę internetową, która ma pomóc znaleźć się w sieci, a do tego przekazać parę istotnych informacji. Skupiliśmy się na przedstawieniu i podziale strony na pół, ponieważ Gabinet Rehabilitacyjny reprezentują 2 osoby oraz posiadają 2 lokalizacje, gdzie przyjmują swoich klientów. Szczególną uwagę przywiązaliśmy do zakładki „Pierwsza wizyta”. Jej celem jest informacje jak należy się przygotować do fizjoterapii. Strona zawiera również cennik oraz dość obszerny zakres usług, do których dodaliśmy opisy. Klient posiadał również swoje zdjęcia, które jako ważny element strony internetowej uwiarygadnia istnienie gabinetu oraz jakość usług. 

Użyte technologie

Wykorzystaliśmy WordPress jako jedno z najpopularniejszych rozwiązań, żeby stworzyć tanio bezpieczną i szybką stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress z wtyczką Elementor – WordPress 
to open source CMS, który jest łatwy w użyciu i daje nieskończone możliwości tworzenia stron internetowych. Elementor to popularny page builder WordPress, który pozwala na tworzenie stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Elementor daje użytkownikom możliwość tworzenia stron internetowych w bardzo intuicyjny sposób. Jest to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą uzyskać profesjonalny wygląd strony internetowej bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane