Dom Cichy Zakątek – Dom Seniora

Strona Internetowa dla Domu Seniora w okolicach Szczecina

Przygotowaliśmy szczególną, wyjątkową pełną jasnych kolorów z kontrastującym kolorem czerwonym, stronę internetową dla domu seniora o nazwie Cichy Zakątek. Staraliśmy się zachować czytelną i przyjemną przejrzystość wraz z ergonomicznym ułożeniem elementów. Serwis internetowy został przygotowany w dwóch językach – polskim oraz niemieckim. Strona zawiera wszystkie informacje o obiekcie, jego dostępności oraz posiada możliwość pobrania dokumentów wymaganych do zarejestrowania w obiekcie. 

Użyte technologie

Wykorzystaliśmy WordPress jako jedno z najpopularniejszych rozwiązań, żeby stworzyć tanio bezpieczną i szybką stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress z wtyczką Elementor – WordPress 
to open source CMS, który jest łatwy w użyciu i daje nieskończone możliwości tworzenia stron internetowych. Elementor to popularny page builder WordPress, który pozwala na tworzenie stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Elementor daje użytkownikom możliwość tworzenia stron internetowych w bardzo intuicyjny sposób. Jest to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą uzyskać profesjonalny wygląd strony internetowej bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane