Strona Internetowa dla Agencji Sun&More ze Szczecina

Sun & More to agencja powstała w Szczecinie i działająca od 2011 na rynku ogólnopolskim, a także realizująca projekty w całej Europie oraz dalszych częściach świata m.in w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Zajmuje się głównie turystyką edukacyjną, biznesową, a także organizacją różnego rodzaju wydarzeń jak imprezy plenerowe, koncerty, konferencje, szkolenia, kongresy. Specjalizuje się w obsłudze grup zorganizowanych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Strona internetowa powstała na podstawie projektu nadesłanego od strony Sun&More. Całość miała prezentować się na ciemnym tle z różnymi infografikami oraz obrazkami wypełniającymi brakujące miejsca na stronie. 

Użyte technologie

Wykorzystaliśmy WordPress jako jedno z najpopularniejszych rozwiązań, żeby stworzyć tanio bezpieczną i szybką stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress z wtyczką Elementor – WordPress 
to open source CMS, który jest łatwy w użyciu i daje nieskończone możliwości tworzenia stron internetowych. Elementor to popularny page builder WordPress, który pozwala na tworzenie stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Elementor daje użytkownikom możliwość tworzenia stron internetowych w bardzo intuicyjny sposób. Jest to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą uzyskać profesjonalny wygląd strony internetowej bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane