Stesar – Systemy automatyzujące

Wizytówka firmy przedstawiająca ofertę i doświadczenie

STESAR to firma istniejąca ponad 30 lat na rynku i posiada doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych systemów i rozwiązań, z których korzystają firmy w kilkunastu krajach całej Europy. Są profesjonalnym integratorem systemów, zajmują się pracami związanymi zdostarczaniem gotowego i w pełni funkcjonalnego systemu automatyki. Naszym celem było przedstawienie klientom naszego zleceniodawcy historii oraz doświadczenia. Szeroka oferta i duży wybór zdjęć umożliwił zbudowanie wszechstronnej strony wypełnionej informacjami, których kontrahenci będą poszukiwać. Czerwono-biało-czarna strona internetowa została dopasowana do logo i przedstawia agresywne, lecz kontrastowe i stonowane kolory poprawiając czytelność.

Użyte technologie

Użyliśmy jedne z najpopularniejszych technologii, żeby stworzyć bezpieczną i szybką stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress – 
system zarządzania treścią (CMS) służący do tworzenia stron internetowych. Jest to jeden z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia stron WWW. WordPress oferuje wiele możliwości, w tym wygodny interfejs użytkownika, szeroki wybór szablonów, narzędzi do seo i wiele innych. Dzięki temu, że jest on open source, istnieje wiele darmowych i płatnych wtyczek, które można wykorzystać do rozszerzenia funkcjonalności strony.

WP Bakery – wtyczka WordPressa, która umożliwia tworzenie i edytowanie stron internetowych poprzez interfejs wizualny. Ma wbudowane szablony, które pozwalają tworzyć piękne strony internetowe bez konieczności kodowania. Pozwala również dostosowywać szablony poprzez dodawanie własnych bloków, elementów i opcji. Wtyczka WP Bakery zapewnia również narzędzia do edycji treści, tworzenia galerii i udostępniania mediów społecznościowych.

Inne zdjęcia z strony internetowej

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane