Schludny wygląd, interaktywna mapa szeregówek dewelopera

Tworząc stronę internetową dla Szczecińskiego dewelopera stworzyliśmy na podstawie wizualizacji graficznej interaktywny klikalną mapę. Inwestycja dewelopera o nazwie „Orzechowe Osiedle” posiada spersonalizowaną wizualizację zabudowy, która daje klientowi możliwość zobaczenia dostępnych lokali oraz poprzez kliknięcie uzyskanie dodatkowych informacji. Dzięki wizualizacji można zobaczyć jak prezentują się poszczególne budynki, ile jest miejsc dostępnych do zakupu, a także jakich udogodnień można spodziewać się po inwestycji. Wizualizacje te są bardzo przydatne w procesie decyzyjnym potencjalnych nabywców nieruchomości, ponieważ mogą one dokładnie zobaczyć jak będzie wyglądać ich przyszłe miejsce zamieszkania lub inwestycji.

Użyte technologie

Użyliśmy jednych z tańszych technologii, żeby stworzyć szybko, tanią i wizualnie ładną stronę internetową. Wykorzystaliśmy:

WordPress to system zarządzania treścią (CMS) oparty na platformie open-source. Przeznaczony jest do tworzenia stron internetowych i blogów. Jest on wykorzystywany przez miliony ludzi na całym świecie do publikowania treści online.

Spersonalizowane wtyczki (PHP 7.4) – to wtyczki, które zostały stworzone z myślą o określonej witrynie lub celu. Mogą one zawierać funkcje, których nie można znaleźć w wtyczkach oferowanych w oficjalnym repozytorium WordPressa. Takie wtyczki mogą być tworzone przez programistów w zależności od potrzeb witryny lub klienta.

Kontrastowy czarny z niebieskim i odcieniami orzecha

Staraliśmy się stworzyć idealną kompozycję, która dobrze ze sobą kontrastuje. Na stronie przeważają ciemniejsze kolory, dostosowane do logo niebieskie, natomiast w podstronie inwestycji „Orzechowe osiedle” użyliśmy orzechowego odcienia. Czterokolorowa strona bardzo ładnie komponuje się wizualnie i jest bardzo czytelna. 

Inne zdjęcia z platformy

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane