Dugnad dla Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego

Prosta, intuicyjna, schludna strona internetowa

Dopasowaliśmy całą stronę i jej kolorystykę do przygotowanego filmu i logo DUGNAD, dzięki któremu KKPP, czyli Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy może informować o przebiegu i celach projektu dla całego Kędzierzyna Koźle. Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy jest partnerem Projektu Dugnad i będzie realizował przedsięwzięcie pn. „Centrum Doradztwa Szkoleniowego – kompetentne kadry na rynku pracy”.

Użyte technologie

Użyliśmy bezpiecznych i łatwych technologii. Wykorzystaliśmy:

WordPress – Wordpress to system zarządzania treścią (CMS) pozwalający na tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Można go wykorzystać do budowy i utrzymywania blogów, serwisów informacyjnych, sklepów internetowych i innych. WordPress oferuje łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia stron i modyfikacji ich wyglądu, a także wiele wtyczek, które umożliwiają dostosowanie strony do własnych potrzeb.

Dla kogo taka strona internetowa?

Przede wszystkim strony informacyjne z możliwością aktualizacji wpisów i podstron są idealne dla firm świadczących usługi internetowe oraz podmiotów mających na celu uzupełnianie informacji i informowania ich członków konkursów, wydarzeń, przetargów bądź mieszkańców spółdzielni, osiedli bądź miast. Cenowo nie jest to kosztowne przedsięwzięcie 

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane