WordPress, ale nie tylko

WordPress to system zarządzania treścią używany do tworzenia i edytowania stron internetowych, najpopularniejszy CMS. Projekt został opracowany na podstawie projektu graficznego wykonanego w AdobeXD wraz ze wszystkimi animacjami. Każda inwestycja posiada spersonalizowaną wizualizację zabudowy, która daje klientowi możliwość zobaczenia dostępnych oraz zajętych budynków i mieszkań w danej inwestycji. Ta wtyczka do WordPressa pozwala na wyobrażenie sobie wyglądu całej inwestycji wraz z jej okolicą, co jest szczególnie przydatne dla tych, którzy dopiero planują kupno nieruchomości. Dzięki wizualizacji można zobaczyć jak prezentują się poszczególne budynki, ile jest miejsc dostępnych do zakupu, a także jakich udogodnień można spodziewać się po inwestycji. Wizualizacje te są bardzo przydatne w procesie decyzyjnym potencjalnych nabywców nieruchomości, ponieważ mogą one dokładnie zobaczyć jak będzie wyglądać ich przyszłe miejsce zamieszkania lub inwestycji.

Użyte technologie

Użyliśmy najtańszych technologii, żeby stworzyć tanio bezpieczną i dobrze wyglądającą usługę. Wykorzystaliśmy:

WordPress to system zarządzania treścią (CMS) oparty na platformie open-source. Przeznaczony jest do tworzenia stron internetowych i blogów. Jest on wykorzystywany przez miliony ludzi na całym świecie do publikowania treści online.

Spersonalizowane wtyczki (PHP 7.4) – to wtyczki, które zostały stworzone z myślą o określonej witrynie lub celu. Mogą one zawierać funkcje, których nie można znaleźć w wtyczkach oferowanych w oficjalnym repozytorium Wordpressa. Takie wtyczki mogą być tworzone przez programistów w zależności od potrzeb witryny lub klienta.

AdobeXD to narzędzie używane do projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych i interfejsów użytkownika. Możesz tworzyć prototypy interaktywne lub projekty graficzne, które są wyświetlane w rozdzielczości ekranu i są dostosowane do różnych rozmiarów ekranu. AdobeXD umożliwia tworzenie wysoce wydajnych i responsywnych projektów graficznych, które są gotowe do publikacji w różnych platformach. 

Czym jest White House Deweloper?

White House Deweloper z Rzeszowa to spółka, która zajmuje się zarządzaniem i realizacją różnych projektów budowlanych. Firma oferuje także kompleksowe usługi deweloperskie w tym zarządzanie i sprzedaż nieruchomości. White House zajmuje się także usługami budowlanymi, a także wykonuje prace wykończeniowe – pod klucz. Serwis internetowy ma na celu zwiększenie ilości odbiorców i klientów, aby zwiększyć sprzedaż bliźniaków, domów szeregowych oraz mieszkań. Serwis zapewnia również możliwość reklamowania usług deweloperskich, co jest istotne ze względu na rosnącą popularność tego rodzaju usług. Serwis internetowy jest skuteczną metodą promocji, dzięki której można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i zwiększyć sprzedaż. Ponadto, zapewnia on łatwy dostęp do informacji o lokalizacji, cenach i innych aspektach oferowanych usług deweloperskich. Wszystko to powoduje, że serwis internetowy jest skutecznym narzędziem do zwiększenia sprzedaży i zapewnienia większej ilości klientów.

Inne zdjęcia z platformy

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane