Konferencja z intuicyjnym panelem i listą obecności

Stworzyliśmy takie rozwiązanie w formie autorskiego CMS’a opartego o Node.js. Pozwoliło to na stworzenie szybkiego, lekkiego formularza zintegrowanego z prostym systemem zarządzania treścią z mailingiem. Ponadto, jest ono wyposażone w narzędzie do skanowania wejściówek za pomocą biletów z kodami QR. Narzędzie to pozwala firmom na szybkie i efektywne skanowanie biletów, co zapewnia bezpieczny i bezproblemową kontrolę listę obecności i ważności wejściówek.
Wiele firm i organizacji przekonało się, że nasz CMS oparty o Node.js jest świetnym rozwiązaniem pozwalającym na szybkie i skuteczne tworzenie i urzeczywistnianie ich pomysłów na formularz rejestracyjny. Jest to również doskonałe rozwiązanie,  dla klientów którzy potrzebują narzędzia do skanowania wejściówek za pomocą biletów z kodami QR, list obecności czy panelu kontrolującego listę uczestników z możliwością eksportowania do CSV. 

Użyte technologie

Użyliśmy najnowszych technologii, żeby stworzyć bezpieczną i dobrze wyglądającą usługę. Wykorzystaliśmy:

Node.js to platforma do tworzenia aplikacji sieciowych oparta na silniku JavaScript V8. Pozwala tworzyć aplikacje oparte na serwerze, które są szybkie, skalowalne i łatwe w użyciu. Node.js wykorzystuje asynchroniczny, nieblokujący model programowania, co zapewnia wysoką wydajność, nawet przy dużych skalowaniach.

Express.js to framework oparty na Node.js, który pozwala szybko tworzyć aplikacje sieciowe. Umożliwia tworzenie aplikacji, które wykorzystują szablony, routy, obsługę protokołu HTTP i wiele więcej. Express.js jest łatwy w użyciu i pozwala programistom szybko tworzyć aplikacje sieciowe bez konieczności tworzenia wielu linii kodu.

EJS to skrót od Embedded JavaScript. Jest to język szablonów, który pozwala tworzyć dynamiczne strony HTML. EJS integruje się z Express.js i pozwala tworzyć strony HTML za pomocą zmiennych, zagnieżdżonych szablonów i wszelkiego rodzaju innych opcji. Pozwala tworzyć bardziej dynamiczne strony i aplikacje sieciowe przy użyciu mniejszej ilości kodu.

Dla kogo internetowy formularz rejestracyjny?

Konferencja pt. „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego” przeprowadzona w Zamku Królewskim w Sandomierzu miała wyglądać profesjonalnie, więc tak też podeszliśmy do tematów. Lista uczestników była zamknięta, więc klient zażyczył sobie wysyłkę e-mailową biletów z możliwością podglądu biletu oraz usuwania uczestników. W przypadku problemów z dostarczeniem wiadomości, zawsze bilet można było wysłać ponownie. Bilet posiadał kod QR, który po prawidłowym zeskanowaniu dodawał uczestnika na listę obecności. 

Inne zdjęcia z platformy

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio dodane